Termin:  11–12.06.2016

1 dzień: Wyjazd z Wrocławia o godz. 5.00 rano.  Przejazd do WIEDNIA. Przejazd na Kahlenberg - wzgórze z kaplicą Jana III Sobieskiego, z kościołem św. Józefa.Zwiedzanie z zewnątrz: Opera, Muzeum Historii Sztuki, Plac Marii Teresy, Muzeum Historii Naturalnej, Parlament, Ratusz, Uniwersytet i Kościół Wotywny, następnie proponujemy spacer po mieście: Hofburg - zimowa rezydencja cesarska (z zewnątrz), ulica Graben, Katedra Św. Szczepana, która jest symbolem Wiednia i najważniejszą budowlą gotycką w Austrii, reprezentacyjna ulica Kärntner Straße. Wieczorem przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu w okolicy Wiednia.

2 dzień: Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie sanktuarium w MARIAZELL – jednego z największych Sanktuariów Maryjnych w Europie gdzie znajduje się Bazylika p.w. Narodzenia NMP z Ołtarzem Łaski z figurką Madonny wyrzeźbioną z lipowego drewna.  Msza Św. Wyjazd do MARIA TAFERL . Odwiedzenie Maryjnego Sanktuarium  gdzie znajduje się Bazylika pw. Matki Bożej Bolesnej. Przejazd do opactwa benedyktyńskiego w MELK- drugiego, co do wielkości klasztoru tego zgromadzenia w Europie- przepięknie położonego nad Dunajem. Spacer malowniczymi uliczkami Melk. Następnie wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Wrocławia w godzinach nocnych.

Cena (570 zł) zawiera:

- przejazd komfortowym autokarem (dvd, barek, wc)

- zakwaterowanie: 1 nocleg;

- wyżywienie: 1 obiadokolacja, 1 śniadanie,

- opieka pilota na całej trasie;

- ubezpieczenie: KL, NNW.

Cena nie zawiera:

- opłat dodatkowych i usług przewodnika lokalnego w Wiedniu - 40 euro (kwotę zbiera pilot)

Biuro Podróży Panorama

ul. Piłsudskiego 38,  Wrocław,  tel. : 71 343 44 41, 71 329 55 11

www.panorama.wroclaw.pl

Zaliczka w kwocie 200 zł –do 31.03.2016. Dopłata do pełnej kwoty (370 zł) do 04.05.2016 r.

Zapisy i wpłaty:

Biuro Podróży Panorama lub poprzez Rodzinę Rodzin przy Parafii Św. Jerzego na Brochowie,

tel. 502-202-114.