Zapraszamy całą Parafię do majowej modlitwy Maryjnej. Nabożeństwo majowe odprawiać będziemy dwukrotnie, tzn.:

Ok. godz. 17.15 na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Adoracji lub – przy sprzyjającej pogodzie – przy figurze Matki Bożej na placu kościelnym na zakończenie wieczornej Mszy św., wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu we wszystkie powszednie dni maja.

W niedziele i święta maja, nabożeństwo majowe o 17.30.

Wszystkich Parafian, którzy nie mogą fizycznie włączyć się do wspólnie sprawowanych nabożeństw majowych, zapraszamy do duchowej łączności w modlitwie.

Zachęcamy też do majowych spotkań i modlitwy przy krzyżach przydrożnych, we wspólnotach domowych a szczególnie wraz ze starszymi i przy łóżkach chorych.

Przypominamy także wraz z równie serdecznym zaproszeniem o pięknym zwyczaju naszej Parafii zbierającym wszystkich dobrej woli na APEL JASNOGÓRSKI – o 21.00 – pod figurą Matki Bożej na placu kościoła.